Motor tamiri ve bakımı

Motor tamiri ve bakımı

Motor tamiri ve bakımı

Motor, aracınızdaki en önemli bileşenlerden biridir. O olmadan, aracınızı çalıştıramaz veya hiçbir yere gidemezsiniz. Bu nedenle, aracınızı içeri almanız ve aracınızla yapılması gereken bir şey olup olmadığını belirleyebilecek bir uzmana baktırmanız çok önemlidir. Doğru bakım, çalışan bir araç ile onarımlara binlerce lira harcamak arasındaki fark anlamına gelebilir. Bilecik Oto Tamir ve Bakım'ın teknisyenlerden oluşan ekibi, motorunuzla ilgili olabilecek her şeyi sizin için halledebilir. Yakınınızdaki bir numaralı motor onarım tesisiniziz.

Motor bakımı, motoru en iyi durumda tutmak için en önemli bileşenlerden biridir. Önleyici bakım ile motorunuzun mümkün olduğu kadar uzun süre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda performansı artırmaya ve yakıt ekonomisini artırmaya yardımcı olur. 

Triger kayışları, valflerin doğru zamanda açılıp kapandığından emin olmak için eksantrik mili ile krank milini senkronize etmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca pistonların motor valflerine çarpmamasını da sağlar. Triger kayışını düzenli olarak kontrol ettirerek, aracınızın olması gerektiği gibi çalıştığından emin olabilirsiniz .

Bununla ilgili bir şey yapmadan önce motorunuzun üzerinizde bozulmasını beklemeyin.Bilecik Oto Tamir ve Bakım 'ın  profesyonellerden oluşan ekibe güvenebilirsiniz. Motor bakımınızı bugün planlayın.

İster yeni model olsun ister eski bir aracınız olsun, uzman hizmetlerimiz sizin için idealdir. Ve gerçekleştirdiğimiz işi garanti ettiğimiz için, Bilecik bölgesinde en yüksek kalitede motor bakım ve değiştirme hizmetlerini aldığınızdan emin olabilirsiniz.